Výprava - Pořešín u Kaplice

Nakonec ani Kamenice, ani Keblov, ba ani Štáb, ale Pořešín! Většině z vás tohle místo nic neřekne. Ale před několika lety jsme tam byli. :) Jde o zděný přízemní (a docela rozsáhlý) dům, kde se spí na matracích ve vlastních spacácích, topí (a vaří) se dřevem na kamnech a pro vodu se chodí do nedaleké studánky. V okolí je členitý zalesněný terén, zřícenina hradu Pořešín a dole v údolí řeka Malše. Od nádraží nás čekají slabé 4km cesty.

SRAZ: v pátek 22.6.2012 již v 15:00 na Hlavním nádraží v přízemí v hale pod pod známou cedulí s odjezdy:)
NÁVRAT A ROZCHOD: v neděli 24.6.2012 tamtéž v hale pod cedulí až v 18:40
Je možné se domluvit na srazu i rozchodu v malešicko-strašníckém pomezí, jak je zvykem:)
S SEBOU: zásadně si berte s sebou jen to, co unesete a to nejnutnější – což je: spacák, přezůvky, pevné boty do terénu, nepromokavou bundu (klasickou dvojici: pláštěnku+plavky), baterku, hygienické potřeby, kartičku zdravotní pojišťovny, záložní suché oblečení, kdybychom snad zmokli, KPZ, Poutnický zápisník, tužku, uzlovačku a dobrou náladu!
NECHTE DOMA: drahé předměty, jejichž ztráta a zničení by byl problém, čili hudební i mobilní elektroniku, stejně tak švýcarské hodinky s vodotryskem a podobná zařízení, co do přírody nepatří. Mobilní telefony mají v rukou velcí a kdyby bylo potřeba, nebudou je váhat použít:)
PROVIANT: Každý z vás dostane nejpozději ve čtvrtek část k nákupu. Platí, že na vše je potřeba mít „inteligentní“ paragon s adresou firmy a vyjmenovanými položkami.
CENA: 350,– Kč, z této částky nakupte proviant a na sraz přineste paragon a zbytek do této částky:)


Někteří jste již nahlášeni, ostatní se probuďte rychle – do středy je potřeba vědět, kolik lidí jede!