Výprava do Kamenice u Humpolce

Po několikáté zkouším prolomit smůlu (malý počet účastníků do Kamenice a tím pádem zrušení akce) a tak tedy doufám, a nejsem sám, že pojedeme do tohoto (skalním oddílákům) velmi známého místa! Jde o zděný kamenný objekt, kde si sami vaříme v kuchyni v přízemí, spíme v patře na velké palandě ode zdi ke zdi, v zimě si topíme, bloudíme různými směry po místních lesích a vůbec – co si neuděláme sami, to tam nemáme.

SRAZ: v pátek 21.9.2012 v 16:40 na Hlavním nádraží v přízemí v hale pod známou cedulí s odjezdy.
NÁVRAT A ROZCHOD: v neděli 23.9.2012 tamtéž v hale pod cedulí v 15:54.
Je možné se domluvit na srazu i rozchodu v malešicko-strašnickém pomezí, jak je zvykem.
S SEBOU: berte si jen to, co unesete a to nutné – což je: spacák, přezůvky – opravdu nutné, Kamenice je kamenná a podlaha studená, pevné boty do terénu, nepromokavou bundu, baterku – bude se hodit…, hygienické potřeby, kartičku zdravotní pojišťovny, záložní suché oblečení, kdybychom snad zmokli, KPZ, šátek, Poutnický zápisník, tužku, uzlovačku a dobrou náladu!
NECHTE DOMA: drahé předměty, jejichž ztráta a zničení by byl problém.
PROVIANT: každý z vás dostane nejpozději ve čtvrtek informaci o část proviantu k nákupu. Platí, že na vše je potřeba mít „inteligentní“ paragon s adresou firmy a vyjmenovanými položkami. Od zastávky vlaku je to k základně ani ne kilometr.
CENA: 350,– Kč, z této částky nakupte proviant a na sraz přineste paragon a zbytek do této částky.

HLASTE SE nejpozději do této středy 19.9.2012 – ale nečekejte, ozvěte se nejlépe hned. A nezapomeňte, jedná se o první akci s novou celoroční hrou. Jakou? Pojeďte s námi a dozvíte se to!


Kdo jede:

  • děti: Dan, Fífa, Luky, Mája
  • vedoucí: Bláťa, Michal, Yellen