Tábor hrůzy? U nás ne.

Tábor hrůzy? U nás ne.

Vážení a milí,
dnes naše „důvěryhodné“ zdroje vyslaly šokující zprávy o „TÁBOŘE HRŮZY ve Varvažově“.
 
 
Až si článek přečtete, vzpomeňte si na naše vyjádření.
Nechceme se zastávat ani jedné strany. Osobně jsme tam nebyli a hra s informacemi je bulváru jen ku prospěchu. Konec konců i z vašho bytu by šlo udělat „BYT HRŮZY“, kdyby to bylo žádoucí (jak vypadá váš sporák zezadu, odtokový kanálek u vany, detailní makrofotka koberečku za vstupními dveřmi…
 
Co však garantuje dobrý tábor (oddíl), na který se můžete spolehnout, je otevřenost. Jistě, ne vždy je vše ideální a některé situace je vhodnější nezveřejnit, nikdo není dokonalý (a přiznáme to s hrdostí, protože jen tak se můžeme zlepšovat), ale v naprosté většině případů je a Vaše děti postaráno tak, jako by byly (a někdy i téměř jsou :)) vedoucím vlastní.
 
Když mají děti ve stanech bordel, obsah stanů letí ven a sousedé se mohou kamarádit u přerovnávání věcí. Jídlo je sice vařeno s dětmi (a hrůza, bez gumových rukavic a v nesterilním prostředí – jo, třeba u ohníčku v lese na puťáku), ale není závadné. A záchody zdravotník s úsměvem (fakt, právě píše tento text) pravidelně myje desinfekcí.
 
 
 
 
Co nás na článku zaráží, je několik nesporných věcí:
 
– prázdné láhve s alkoholem v prostředí tábora (my jsme striktně proti alkoholu a kouření v táboře, a to i mezi vedoucími)
– vznik fotografií (to vedoucí nešel běsnému rodiči vysvětlit, o co jde?)
– vznik a šíření fotografií s cílem zdevastovat organizátora akce (Rodič, který nevěří organizátorovi? Jednoznačně chyba!)
 
 
PS: Podívejte se, jak to chodí u nás anebo přijeďte na návštěvní den. Kvůli tomu, abyste věděli, jak to u nás chodí, ho děláme.