Senioři: Plavba

Senioři: Plavba

AKCE PLAVBA SE RUŠÍ…

S velkou lítostí oznamujeme, že akce Plavba se pro nedostatek účastníků ruší.

Senioři: Plavba

Senioři,

jsem rád, že jste se rozhodli odepsat mi na pozvánku na Plavbu. Obzvláště mne potěšila červená obálka – to se jen tak nevidí. Za obrázek též děkuji.Takovou loď, jakou jste si představili, očekávejte. Na té každý sám, avšak společně projedeme celou Plavbu.

 

Jistě máte nyní zmatek z minulé věty, možná vás překvapilo, proč píšu „Plavba“ a ne „plavba“, ale nebojte. Vše pochopíte v ten správný čas. Dokonce směle mohu prozradit, kdy onen čas nastane. Bude to před nastoupením na palubu. Veškeré instrukce k Plavbě si objasníme až v přístavu.

Co vás jistě zajímá, je místo přístavu. To se nalézá velmi blízko Všivé rokle. Abyste se na místo pohodlně dostavili včas, – jistě chápete trapnost situace, kdy by musela mít loď zpožděné vyplutí kvůli hledání přístavu – nechám na vás u nejbližšího nádraží čekat někoho, kdo vás doprovodí.

Dostavte se prosím tedy nejlépe nějak hromadně 19. 8. 2016 na autobusovou zastávku RALSKO, HRADČANY ve 20:10. Jak jsem již psal v pozvánce, Plavba jen tak neskončí, ale do přístavu, kde budete mít možnost opět stoupnout na pevnou zem, dorazíme 25. 8. 2016. Bude tomu v ranních hodinách, tedy do Prahy se dostanete nejpozději v 11:30. Nezapomeňte mít platný lodní lístek (cena se pohybuje, dám zavčas po sekretáři vědět, kdy bude nejpříznivější).

Doporučené vybavení je to, co sami uznáte za vhodné. Počasí bude následující: nějak bude. Plavba je někdy náročná, jindy je moře poklidné. Občas má řeka meandry, občas pramení v horách. Plavat se dá i ve studnici moudrosti a někdy vede potok tunelem. Není proto radno opomenout na několik věcí. Dobré pohorky (vážně, tenisky nechte doma, holiny také), sandále (žabky sklouznou a dupnete na mořského ježka…), náramkové hodinky – funkční, PLÁŠTĚNKA, myslím, že v některých situacích jistě oceníte svou KPZ (…varuji předem – kdo nemá, shánějte již nyní), 2litrovou láhev s čistou vodou, hodinky (ne mobil!), baterka (nejlépe aby posloužila po celou dobu), ešuš s lžící (doporučuji dohodnout si dvojice až trojice na jeden ešus, lžíci naopak doporučuji vlastní), spacák a karimatkudobrý batoh (do kterého si vše zabalíte). Případně si vezměte léky, co používáte spolu s informací o dávkování.

Co nechte doma jsou vaše cenné dokumenty, které nechcete promočit – a v případě urinálních problémů pomočit –(zápisníkyStezkyZákladní oddílové zkoušky apod.). Též veškeré zbytečnosti, které by vám zatěžovaly záda (přeci jen po palubě se musí chodit zlehka a houpavým krokem).

PS: Taky se může hodit oblečení.

PPS: Veškeré záležitosti ohledně Plavby prosím řešte s mým sekretářem (kterému neplatím ani vindru) Opičákem (774 570 292, oddilpoutnici@gmail.com)

 

Těším se na vás!


Komodor


 

Pro přehled

Sraz: ZRUŠENO

Návrat: ZRUŠENO

Cena ZRUŠENO

S sebou: ZRUŠENO

Nahlášení: do 30. 4. 2016 (závazná přihláška na stáhnutí a k vyplnění ZDE (Word) – stačí zaslat emailem fotku)

 

K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DODAT ZDRAVOTNÍ DEKLARACI – ke stáhnutí ZDE (či Word)

 

 

Kdo popluje: NIKDO