Poutníkův škrpál číslo 4 je na světě!

skrpal-4-main-nahled

DoBRRRrrrrý den,

brrr, to je zima. Kdo to kdy viděl? Je teprve říjen a už je taková kláda. Než začnete číst toto číslo Poutníkova škrpálu, navlečte na sebe péřovku, nezapomeňte na šálu a z termosky si nalijte šálek horkého čaje. Doporučuji, abyste si na to vzali termohrnek, protože jinak z čaje máte do pěti vteřin led. Alespoň tak to vidím.
Nebuďme však ve všem pesimisti. Až dočtete toto číslo, jistě vám zima vadit nebude. Aktuální vydání Poutníkova škrpálu jste pravděpodobně obdrželi na promítání fotek z minulého roku, kdy jsme hráli Indiány. A byla vám zima? Nebyla! Hřál vás elektrický přímotop v naší nové klubovně.
Druhou hřejivou informací je, že jsme odstartovali nový školní rok a s ním i novou celoroční hru. Na zářijovce jsme se dozvěděli, že jsme se dostali s největší pravděpodobností mezi rytíře. Co si na nás přichystají a do jakých situací se ještě dostaneme, to je otázka.
V tomto čísle se dočtete o tom, jak jsme získali naši novou klubovnu, dále se můžete podívat na pěkné fotky z minulých akcí. Bláťa nám poslala článek o tom, jak plnila svůj tajný bod a Krtek nám nakreslil obrázek, za který si vysloužil 4 body. Nechybí ani vtípky nebo třeba další Zapeklitá šifra. Jistě si zkuste přepadovku zvanou Náhlá smrt! Na samotný závěr jsme vybrali to nejzajímavější z organizačních věcí. Zkrátka to, co jsme probrali na poradách a co se vedení oddílů týká.
Světlo Vašim krokům, Poutníci.

Váš Opičák

 

Stahujte Poutníkův škrpál č. 4, nebo si řekněte o tištěné vydání.