Poutníkův škrpál č. 13: Podzimní tvoření

Podzimní tvoření? Proč zrovna tento název?

titulka-rijen-15-nahled

Tento název jsem zvolila z jednoduchého důvodu a to, že jsme v tento čas měli nejvíce práce s naší super klubovnou, tvoření nové celoroční hry, tvoření stezek, bobříků a nového bodování.

 

Jak všichni víte, tábor dopadl nad očekávání dobře a už teď se každý bojí o své místo na letní tábor v roce 2016! Je to až k neuvěření, jak moc se nám jako oddílu daří!

 

Od září se na našich stránkách začali objevovat informace ohledně stezek. Zatím tam byla k náhledu stezka bylinkářství a zdravovědy. Věřte, že jich ještě nejméně pět přibude.

Novinkou z tohoto léta jsou také Bobříci, které si plní i někteří vedoucí. Velkou grafickou tabulku můžete vidět na našich stránkách v záložce vzdělání. Tak co, ulovíte si bobříka?

 

Na poradě v září jsme se dohodli trochu bodově pozměnit akce. Od teď je větší bodový rozptyl a bude to jistě velice zajímavé sledovat, jak někteří bodově rostou nahoru.

 

V sobotu 10. 10. 2015 jsme na jednodence na překrásný hrad Český Šternberk konečně zjistili, co bude celoroční hra. Více se dozvíte v článku na straně 18 a 28.

zprava-marvel-nahled