Podpořte něco, co má konečně smysl!

1414960693-95-1-nahled

Letní tábor Camelot – cesta k rytířství

 

POZOR! Je nutné kliknout na „Podpořit veřejně tento projekt“ a při sdílení na Facebook nastavit soukromí na „veřejný“!

fb-verejny-dream-nahled


http://dreamcatcher.cz/…/detail/1223 – ZDE PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT.

 

Ahoj přátelé, kamarádi, Poutníci a Poutníčci, maminky, babičky, tetičky, tatínkové, dědečkové, strýčkové a všichni ostatní,

OPRAVDU MOC PROSÍME o podpoření tohoto projektu. Nejedná se o spam,ale svým sdílením na facebookovém profilu nám pomůžete sáhnout si na možnost získání peněz pro oddíl Poutníci! Sdílejte prosím a poproste i Vaše přátele. Je nutné jít na stránku Dreamcatcher.cz a na našem snu kliknout v pravé horní čtvrtině na velké fialové tlačítko „Chci veřejně podpořit tento sen“ a nasdílet si ho veřejně na svůj facebookový profil.

Potřebujeme získat alespoň 600 veřejných sdílení a poté se můžeme pustit do rekonstrukce klubovny a nákupu nezbytných maličkostí. Zkrátka uskutečnit si náš sen.

 

Děkujeme moc za celý oddíl a držte nám palce!

Vybavení klubovny oddíl Poutníci

 Peníze které bychom  k nám v rámci tohoto báječného projektu dostaly, by jsme zainvestovali do částečné rekonstrukce klubovny. Již jsme žádali finanční prostředky i z jiných zdrojů, ale bohužel nám nebylo vyhověno, protože pražské části mají své koně v tomto odvětví a samozřejmě nejsme pro ně příliš atraktivní. Oddílů na Praze 10 je mnoho a my patříme ještě mezi jedny ty z těch nejmladších, avšak členů přibývá.


Konkrétně by se jednalo o policový systém do naší klubovny, který by přinesl více prostoru na hrátky s dětmi a nakoupení pár nezbytností jako stany, celty, čelovky, látky na kostýmy, projektor a fotoaparát s lepším nahráváním videí, než máme teď.
       

 Podle mých propočtů dle cen na internetu bychom za tuto částku nakoupili cca 10× čelovku (http://celovky.heureka.cz/f:9242:130493/?gclid=CjwKEAjwoMKiBRDHwoaQ0dzn0UwSJAAUk5JimNIeITCmGWeJE1Pcy…), 4–5 stanů (http://www.huskycz.cz/stan-ultralight-sawaj-3-d1394.html), dle typu a ceny(někdy se podaří najít akci), 4–5 celt také dle typu a ceny (http://www.sport365.cz/jurek-tarp-2-bivakovaci-plachta/), několik metrů látky vhodné na kostýmy (http://www.dumlatek.cz/), fotoaparát s HD rozlišením a stabilizátorem, popřípadě vodotěsný + náhradní akumulátor (http://www.alza.cz/…d1939767.htm + http://www.aku-shop.cz/…70.NIC.1.x12,http://www.alza.cz/…-d437475.htm#… +  http://www.avacom.cz/…mix-dmc-ft25)  který je žádaný zejména při akčních hrách, projektor (http://www.alza.cz/…18843306.htm#…) na promítání fotek dětem a rodičům + dětské filmové večery pro děti a zbytek investovat do dřevostavby, jak jsem již zmínila(výpočet byl odhadem profesionálního truhláře na cca 15 tisíc – byl pouze slovně, ale nebyl by problém udělat písemný odhad).
       

Motivací k zadání mého snu je dětský smích a rozzářené obličeje, které vídám každý týden na oddílové schůzce, jednou měsíčně na vícedenní výpravě nebo na podzimním a letním táboře. Oddíl se nám rozrůstá a potřebujeme více místa. Najít vhodný a hlavně levný objekt pro klubovnu ve slušném stavu je v Praze téměř nemožné. Proto musíme zapracovat aspoň na prostoru, který momentálně spravujeme. Prosím pomozte nám splnit sen a podpořte nás!!!

 

Fotogalerie snu

Tábor: Camelot - cesta k rytířství Vánoční výprava: Pořešín u Kaplice Schůzka: Poutníci mají talent
Rekonstrukce klubovny: Škrábání stěn Puťák Jednodenka na Karlštejn
Promítání fotek z roku 2012/2013 Tancování Vedoucí nejsou tyrani
Závěrečná bitva na táboře Schůzka: Pražská Pardubická Tábor: Camelot - cesta k rytířství
Krasoň :-) Rytíř Ochrana před alergií ;)
Sraz oddílů 2014 Kapitán Amerika Příprava na bitvu
Blbinky ve volném čase Hororová bojovka od dětí Rekonstrukce klubovny: malování
Rekonstrukce klubovny: škrábání stěn Rekonstrukce klubovny: hodiny Rekonstrukce klubovny: kruhový stůl z Camelotu
Rekonstrukce klubovny: malování Rekonstrukce klubovny: Eko koše Rekonstrukce klubovny: závěsy
Rekonstrukce klubovny: kruhový stůl z Camelotu    

 

„Dětský smích je srdcem světa!!!“

Když se nad tím zamyslím, tak já i ostatní vedoucí v oddíle již děláme záslužnou činnost a rozhodně jsme jí věnovali více času, než požadujete, i kdybych to počítala za minimální hodinovou sazbu na světě :-)Jsme neziskovka a věnujeme oddílu opravdu hodně ze svého osobního volna a energie. Nikdo nám za to neplatí, ba dokonce si výpravy i tábory platíme, a stejně to děláme dál s úsměvem. Stačí nám, že děti s námi jedou znovu a znovu, jak jsou nadšení, když vidí rytíře kruhového stolu, indiána nebo Kapitána Ameriku. Jejich smích vyléčí každou ránu, a když už jsme opravdu unavení a vyčerpání, tak stačí jedno jediné usmání nebo údiv!
Rozhodli jsme se nabídnout činnost, která k našemu oddílu neodmyslitelně patří. Jsme MOP neboli mladí ochránci přírody, a rozhodně děti vedeme k pořádku a třídění odpadu. Vymysleli jsme, že budeme dělat tzv. Clean up neboli úklid určité oblasti od odpadků. Myslíme si, že to bude zkušenost i pro naše dětičky a proto je nebudeme váhat zapojit, ale samozřejmě s ochrannými pomůckami.