Letní tábor 2012 (informace)

        Milí táborníci, zde naleznete informace, který se týkají tábora, pořádaného oddílem Poutníci, patřícího do skupiny „Mladých ochránců přírody – Tuláci“. Tímto táborem uzavíráme hru, které říkáme „Stopy času“ a ocitneme se v dávné době, kdy žil Odyseus, král Ithaky.
        Neslíbíme vám výlety do města, televizi, přístup na internet a mobilní komunikaci. Ne, že by nám tyto věci byly cizí, ale tábor vnímáme jako místo, kam si od tohoto všeho jedeme odpočinout. Co vám ale slíbit můžeme, je příběh, setkání s Odyseem a jeho pomocníky, se silami dobrými i s těmi pokoutnými. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jaké to je být na chvíli ve starověku. Mimo příběhu a jeho postav vás čeká vše, co se tábornictví týká. Žít budeme v pravých podsadových stanech uprostřed přírody – les na dosah, po pár krocích vodní hladina naší Zátoky pláňat. K dispozici máme dřevěný srub bez elektrické energie (jídelna, kuchyň, dílna, ošetřovna, dřevník i koupelna s teplou vodou, když si zatopíme dřevem).
        Pokud se někteří, co nás již znáte, divíte, proč tu tyto „samozřejmosti“ vyjmenováváme, pak vězte, že je to hlavně pro ty, co s námi jedou poprvé :)


Nyní věnujte pozornost organizačním informacím:


a) pokud již nedáme jinak vědět, platí:
SRAZ: 29.7.2012 v 10:50 v Praze na Hlavním nádraží ve vstupní hale pod tabulí s odjezdy. Jedeme vlakem s přestupem v Benešově (příjezd v 11:58) a dále pokračujeme do zastávky Trhový Štěpánov. Odtamtud popojedeme místním autobusem do Keblova, již kousek od tábora (13:31). Prvním jídlem na místě bude večeře, proto jídlo na cestu s sebou :)
NÁVRAT A ROZCHOD: 4.8.2012 přijedeme vlakem na Hlavní nádraží v 17:40. Prosím, nechoďte k vlaku, děti předáme v klidu až ve vstupní hale, opět pod tabulí s odjezdy.

b) cena tábora je 1500,– Kč
Platbu přijímáme několika způsoby, bližší informace jsou na přihlášce.

c) v den odjezdu nezapomeňte odevzdat:

 • průkaz zdravotní pojišťovny – originál, ne fotokopii (ztrácíme je jen výjimečně :) )
 • očkovací průkaz, pokud byl vydán
 • bezinfekčnost s datem dne odjezdu

d) poštovní adresa a telefon do tábora:

 • LDT Zátoka pláňat, obchod Keblov, pošta Čechtice, 25765
 • v nutných případech volejte číslo: 777 33 43 83

h) na náš tábor nepatří:

 • kazeťáky, CD přehrávače a jejich příbuzní, co jsou schopné hrát srnkám na dobrou noc (co tolerujeme, jsou přehrávače pouze do vlastních uší, tiché a nerušící gameboye a podobně). Pokud už máme jakoukoliv elektroniku my, velcí, používáme ji jako pomocníky při našich společných hrách.
 • Mobilní telefony – ani jako přehrávače hudby. Nechte je, prosím, doma :) Rodiče mohou zavolat na kontaktní číslo téměř kdykoliv a pokud ani týden nevydržíte bez mobilu, proč jedete na přírodní tábor…?
 • Cigarety, alkohol a jiné „drogy“ – je třeba nějaký komentář?

ch) prosíme děti i rodiče

 • umírněte se v nadměrných zásobách sladkostí, vod a chipsů a podobného „proviantu“…
 • s sebou na cestu si vezměte jen tolik, co vypijete a sníte do večeře :)

Materiály:

 1. bezinfekčnost (stačí jedna)
 2. přihláška
 3. zdravotní karta
 4. infoleták
 5. doporučený seznam věcí

Kdo jede:

 • vedoucí: Bláťa, Hugo, Chumba, Jarča, Maverick, Michal, Světlana, Yellen, Žwejkal
 • děti: Dan, Mikuláš Č., Lea Č., Ronja, Denisa H., Krtek, Zdenda, Anče, Hajnej (Tomáš N.), Jakub P., Luky, Mája, Lukáš K., Eliška K., Řízek

 


Příjemný tábor v Zátoce pláňat dětem a zasloužené volno rodičům přejí Poutníci!