AKTUÁLNĚ: Tábor 2014

 
Jsme zpět, příští týden se těšte na fotky. :-)
_____
 
Kamna na svickovou jsme roztopili, sluzba se hlasi do prace. Vcera prselo, ale plany tabora to nezhatilo. Hrali jsme Twister a videli, ze se nevyplaci byt nezdvorili jako Gawain. V sobotu byl navstevni den, a tak tu bylo plno rodicu a deti vyfasovaly zasoby sladkosti tak na 5 tydnu.  Rodice chytly nestovice, lepru i vzteklinu. Jinak dnes je slunicko, ktere nam kazi jen carodej Dragon. Dnes unesl 3 deti a my je museli vymenit za ochranny amulet. Ach jo… Zdravime vsechny!

  __________

Artuš vyhlásil rytířský turnaj sestávající z lukostřelby, šermu a jiných dovedností o šátek jeho manželky Ginevry. Vyhrál ho Krtek. Dopadli jsme bídáka lupiče Olega a dostali odměnu 16 měďáků. Nic platné mu nebylo, že se některé z nás snažil ve svém doupěti uplatit. Kamenné víle jsme pomohli zachránit zahrádky a dokonce jsme i vysvobodili skřítka Turvina ze zlých spárů čaroděje Dragona.

 

Opět zdraví všichni Poutníci!

__________

 

Tábor začal výborně. Zatím nám počasí přeje, obešli jsme se i bez zranění. Tedy pokud nepovažujeme za úraz mor, choleru, spálu a úplavici, která se roznesla po Camelotu. Nejvíce bylo neštovic, co skákaly od jednoho k druhému, ale náš doktor Mabon vše vyléčil. Merlin nám odkryl vizi, kde se stal Artuš králem tím, že vytáhl zaseknutý meč Excalibur. Uvidíme, zda se mu podaří sjednotit zemi.

Máme dvě nové přezdívky – Míša Kocián byl pasován na Nebojsu a Míša Kejla na Kuličku. Aspoň je konečně rozeznáme. :D Jarča nám spolu se službou skvěle vaří, aby naše žaludečy byly napapané a dokonce byla i rajská! Podívali jsme se i na místní trhy s klaunem, obchodníky a břišní tanečnicí. Potulují se tu ale lupiči, tak na ně dáváme bacha. Tedy už se potuluje jen jeden. Druhého jsme předali katovi.

Jen ta Morgana nám dává pěkně zabrat. Ženská proklatá!

Snad se opět ozveme – internet je tu prachbídný.

   

Za všechny Poutníky zdraví Poutníci. :-P 

Fotky zatím pouze na Facebooku www.facebook.com/oddil.poutnici