Zajišťujeme celoroční volnočasovou činnost. Organizujeme víkendové akce, schůzky jednou týdně, letní tábor, vzdělávací akce pro širokou veřejnost a jiné netradiční programy. Přijďte se k nám podívat, věříme, že už u nás zůstanete!

Prezentace: stávající a budoucí projekty oddílu

Návrat do minulosti: vikingské Velikonoce v Brlence

dsc00396-nahled

Dobré jídlo, těžce zasloužené, déšť i slunce, tradiční život vedle betonové civilizace, to vše byla letošní výprava do malebného srubu bez elektřiny blízko Svitav.

Pokračování tohoto článku »»»

Poutníkův škrpál č. 24

Vyšlo nové číslo oddílového časopisu. Stahujte zde: Poutníkův škrpál č. 24

Malování na zdi v Neobyčejné klubovně

Na jedné ze schůzek jsme se podíleli na výzdobě Neobyčejné klubovny. Malovali jsme cihlovou zeď a práce nám šla hezky od ruky.

 

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Úklid v Heroldových sadech

uklid-2018Na schůzce jsme v rámi celostátní akce Minuta pro zemi uklízeli park Heroldovy sady. Prošli jsme ho křížem krážem a nasbírali plný pytel odpadků. A zase vypadá okolí klubovny o něco lépe. 

Lyžování a bobování v Hlinsku

lyze-18-017-nahled

Bobisti – sepsal Korbič

23.2. 2018 jsme se sešli na hlavním nádraží v Praze. Náš oddíl Poutníci měl akci Lyžo- Bobo. Tentokrát jsme se vydali do Hlinska v Čechách. K chatě jsme to měli opravdu kousek. U chaty už na nás čekalo auto s lyžemi a boby.  Ubytovali jsme se, dali večeři . Přečetli kroniku, což je jedna z našich tradic. A zahráli hru kompot.

Pokračování tohoto článku »»»