Zajišťujeme celoroční volnočasovou činnost. Organizujeme víkendové akce, schůzky jednou týdně, letní tábor, vzdělávací akce pro širokou veřejnost a jiné netradiční programy. Přijďte se k nám podívat, věříme, že už u nás zůstanete!

Koloběžky: 473 km za 24 hodin

kolobezky2017-047.jpg-nahled


Letošní koloběžky začínaly již v pátečním poledni. Bylo těžké se sejít v tento čas, proto děkujeme rodičům, kteří mohli dorazit dříve a jezdit. Lidé během odpoledne postupně přibývali, takže s ježděním nebyl problém. Gril se k večeru rozjel na plné pecky a ani sobotní nájezd policie ho nezastavil.   

Pokračování tohoto článku »»»

Lentilka je členem Kmene

Lentilka byla na koloběžkách přijata do do Kmene. Splnila totiž svůj Tajný bod. Chystáme pro členy Kmene Poutnický Top Gear a lezení na Černolických skalách.

lentilka-tajny-bod

Pálení Čarodejnic / Jasnovidectví

duben-carodejnice-17-044-nahled

Čarodějnice u Poutníků byly spojeny hned s několika prvenstvími, i když náš oddíl oslavil již šesté narozeniny. Jedno z nich byla návštěva nádherného místa Měsíční údolí u Vlašimi, které bylo plné pozitivní energie. Druhé prvenství bylo ve společně tráveném čase pálení čarodějnic v netradičním duchu. Prodloužený víkend s sebou nesl i krásný kus naší celoroční hry, kdy jsme se setkali s profesorkou Lupusovou.

Pokračování tohoto článku »»»

Průzkum hostivařského podzemí (kanál)

Bláťa, Brňák, Mates, Bebina a Opičák se vydali 26. 3. 2017 prozkoumat hostivařské podzemí. Zhruba jednou do roka se tihle týpci dostanou do kanálu, protože je to prostě baví. Tak se koukněte z pohodlí domova na fotky, jak se baví vaši bláznivější vedoucí.

kanal-17-014-nahled

Fotogalerie

http://poutnici.desitka.cz/…galerie/150/

 

Video

Pokračování tohoto článku »»»

Velikonoce v Nových Hradech

Ve středu jsme vyrazili z Hlavního nádraží směr Nové Hrady. Na místo jsme se dostali až za tmy, a tak jsme byli rádi, že jsme narazili na přátelské skauty, kteří bydleli pár metrů od nás. Ne, že bychom se pod vedením Vlčice a Báry ztratili, ale potkat někoho, kdo místo zná, je příjemné.

Pokračování tohoto článku »»»

Lentilka vyrobila "Korál"

Lentilka namalovala krásný obrázek korálu. Všem Poutníkům ho představila na březnové výpravě. Nyní se můžete pokochat i vy. 

dsc00583