Senioři


Nejbližší seniorská akce

není naplánována 

Proběhlé akceKdo jsme?

Senioři jsou skupinou starších dětí a vedoucích oddílu Poutníci, kteří společně jezdí na akce, jejichž program je upraven vzhledem k jejich věku. Též je občas program společných akcí dělený. Nejsme žádná oddělená družinka ani nový oddíl ale pouze parta lidí, kteří mají zájem mimo klasické oddílové aktivity pro všechny jezdit na akce, kde se budou hrát složitější, náročnější ale také zábavnější hry, při kterých se aktivně po boku dětí zapojují i vedoucí.

Náš znak

seniori-znak-novy-nahled

 

Mám zájem, co teď?
Pokud jsi členem oddílu Poutníci, tak až vedoucí uznají, že máš na to jezdit na akce se Seniory, bude ti to oznámeno. Nebráníme se ani tomu, pokud si vy (Senioři) chcete přivést na akci kamaráda či kamarádku, kteří do Poutníků nechodí – máme však pro takového člověka několik podmínek:

  1. věk 12 let a více
  2. předchozí konzultace s vedoucím
  3. účasti na vícedenní akci musí předcházet účast na akci oddílové – jednodenní

Berte prosím na vědomí, že takového člověka zvete na seniorské akce na „svoje triko“. Je tedy na vás mu vysvětlit, jak se na takové akci chovat, co se smí/nesmí a co se od něj očekává. Pokud tomu někdo rozumět nebude, na další akci jednoduše nepojede. Pravidla pro chování na akcích jsou naprosto totožná s těmi, které máme zavedené v oddíle.

Informace o akcích
Máme také založenou skupinu na Facebooku, která slouží Seniorům a jejich rodičům k rychlé komunikaci o akcích a vzájemné diskuzi. Taktéž komunikujeme skrze oddílový email.

Kontakt
Pokud máte jakékoliv dotazy, komentáře, návrhy či připomínky – kontaktujte vedoucí oddílu. Využívat můžete také výše zmíněnou FB skupinu.

Nezapomeňte si doma berle + papuče a těšíme se na další společnou akci !

seniori