Proč jet na tábor s oddílem Poutníci

Dostal/a jsi se až sem? No super! To znamená, že uvažuješ o účasti na našem táboře. No tak abychom tě pořádně navnadili, ukážeme ti, co od nás můžeš čekat. Ale hlavně si prosím tebe nemysli, že tohle je všechno. Nejcennější a zároveň nepopsatelné jsou zážitky, emoce, nadšení, překvapení, přátelé a celkově atmosféra, která našemu poutnickému táboru dává tu správnou šťávu. A ta je skrze tuhle stránku prostě vždycky bohužel, nebo snad bohudík, odstředěná.

 

Desatero k účasti

  1. Kvalitní program tábora. Pracujeme na něm od ledna. Přemýšlíme o něm již od konce tábora minulého.

  2. Vedoucí mají nadšení, snaží se o pohodu, mají rádi děti. Když je zrovna chvilka volna, třeba o poledním klidu, nejsme zalezlí ve stanech, ale jsme s vámi. Teda vyjma totálního odpadnutí. Ale to spíme, abychom nebyli napruzení a fungovali dál. ;-)

  3. Zažiješ něco, co jinde ne. Středověkou bitvu, setkání s Odysseem, stavbu hliněné pece, táborový oheň s vlastními písněmi, noční hlídky…

  4. Nekouříme, nepijeme alkohol, nefetujeme. A kdo jo, tak ať k nám neleze.

  5. Máme úžasnou kuchyni. Připraví cokoli. A jedl jsi už někdy růžové knedlíky? A navíc si je spolu s denní službou třeba i uvaříš.

  6. Poradíme, pomůžeme s čímkoli všem nováčkům i zaběhlým Poutníkům.

  7. Jsme na krásném místě u vodního díla Němčice u Želivky. Voda je 100 metrů od tábora a my se tam chodíme koupat. A postavili jsme i nové molo.

  8. Když se ti zalíbíme, můžeš s námi jezdit na akce i během roku. A ve středu chodit na schůzky. Fungujeme celoročně, což je výhoda oproti komerčním táborům. 

  9. Jsme malý tábor. Nejede nás 100, takže všechny poznáš. A užijeme si spoustu zábavy všichni dohromady.

  10. Jsme vcelku levný tábor. Snažíme se cenu dostat na minimum. Vedoucí si nic za svou práci neberou, naopak akce si platí také. Prostě nás to baví a odměnou je nám radost dětí.

Minulý ročník

Fotogalerie zde

Video tady

Krátký článek tadyhlencTak na co ještě čekáš? :-) Pokračuj a přihlaš se na Letní tábor 2018