Přidej se!


UŽ VÍŠ?

Rozhodl jsi se přijít mezi nás? To je skvělé! Zde je pár jednoduchých kroků, dle kterých postupuj.

  1. Pokud jsi nečetl článek O nás, přečti si ho, ať víš, do čeho jdeš. :-)
  2. Napiš na email oddilpoutnici@gmail.com, že bys k nám rád chodil.
  3. Přijď na kteroukoli schůzku. Scházíme se každou středu v 16:30 před klubovnou. Schůzka končí v 18:30. Adresa je Norská 16, Praha – Vršovice.
  4. Popros vedoucí o přihlášku do oddílu, tu vyplň a přines ji. Také si ji můžeš vytisknout (Přihláška do oddílu)
           
  5. Choď na schůzky, jezdi na výpravy a hlavně na tábor!

premosteni-nabor-nahled

Už jste potkali někde v lese nebo i na ulici člověka v kostýmu, který rozhodně nepatřil do našeho času? Stavěli jste někdy hliněnou pec v přírodě a vypalovali jste v ní věci, co jste z hlíny vytvořili? Stali jste se o prázdninách indiány, ale i poutníky v čase? Putovali jste s Odysseem, s praotcem Čechem na Říp, letěli jste vesmírem? Viděli jste někdy Golema a mohli jste ho oživit a dotknout se ho? Zažili jste cestu lesem, kde byly bludičky, vlkodlak a jiné bytosti? Ocitli jste se někdy v Atlanditě a poznávali na vlastní oči její příběh? Rozdělávali jste oheň pomocí tří sirek do minuty?
       

 Pokud na většinu otázek odpovíte ne, co vám brání zkusit to všechno zažít „naživo“?

 

 

Všichni z nás pocházíme z oddílu Tuláci, jsme různě staří i mladí, ten nejfousatější „tulák“ nechal v původním oddíle 20 svých let, spoustu her, příběhů, básniček, písniček i nervů;) A protože nikdo z nás nechce jen stát stranou, zahodit své zkušenosti, rozhodli jsme se vydat se na nelehkou cestu a začít tak říkajíc od nuly.

vesmir-nabor-nahled Každou středu v době od 16:30 do 18:30, jsme tu pro každého, komu není lhostejné, kam spěje tento svět, jsme tu pro děti, které chtějí zažít něco, co se jinde nedá, stát se součástí velkých příběhů, kterými jsme prošli a projdeme znovu nejen jimi, ale i novými neprobádanými cestami.


Zveme vás, přijďte se podívat a sami se rozhodněte, jestli tu zůstanete. Hledáme děti, které mají zájem o hry a přírodu, o kamarády, o zážitky, o „jiné světy“…

 

auta-nabor

Video ze schůzky:

https://www.youtube.com/watch…

Video z výpravy:

https://www.youtube.com/watch…

Video z tábora:

https://www.youtube.com/watch…