Nejbližší akce

 

KALENDÁŘ AKCÍ | FOTOALBUM | VIDEA | MILNÍKY CELOROČNÍ HRY CO SHÁNÍME

  


 

Podzimní prázdniny, 26.–30. 10. 2018

Na obrázku může být: text

Startuje nová celoroční hra oddílu Poutníci. Pojeďte za dobrodružstvím do Nových Hradů, malebného kraje na jihu naší republiky. Bude to bomba! 

SRAZ: 26. 10. v 16:45 na Hlavním nádraží pod spodní cedulí s odjezdy
NÁVRAT: 30. 10. v 15:55 autobusové nádraží Na knížecí (Anděl)
CENA: 900 Kč

S SEBOU: Klasické věci. Viz Návod na výpravu Nezapomeňte Základní oddílová zkouška, případně ostatní, co si chcete splnit ze Vzdělání. Navíc si prosím přibalte ŠÁTEK. A POZOR, BUDE FESTIVAL, KDE KAŽDÝ VYSTOUPÍ SE SVOU PÍSNÍ/RAPEM/HUDBOU/BÁSNÍ/TANCEM – MŮŽETE ZAČÍT CVIČIT. Více informací přijde brzy. NEZAPOMEŇTE PŘEZŮVKY A ZIMNÍ ČEPICE! A večeři na pátek s sebou.

Hlaste se nejpozději do 21. 10. 2018 !

Hlásit se můžete:


 A kdo je již nahlášen:

  • Děti: Chrobák, Kladivo, Meruňka, Áďa,Tygr, Drak, Flek, Lea, Soňa, Korbič, Ráchel, Kachna, Cvrček, Arina, Koza, Kulička, Danny, Nebojsa, Miky Ozzy, Aneta
  • Vedoucí: Opičák, Bára, Bebina, Bláťa (víkend), Vačice, Vlčice, Brňák (víkend)

 Borcovka: Vyrob si čapku a házedlo v Neobyčejné klubovně!, 4.11.2018

Chceš si udělat házedlo nebo čepuli? A co zkusit obojí? Budeš mít jedinečnou příležitost! V prostorách NK a klubovny oddílu Poutníci budou probíhat tyto dvě Borcovky najednou! Tak nebuď lemra a buď Borec!

Hlásit se můžeš na oddílový e-mail oddilpoutnici@gmail.com, do předmětu prosím uvést název Borcovky a do těla mailu jestli se účasníš jedné nebo rovnou obou Borcovek.

Těší se Bláťa a Brňák!

KDY: 4. 11. 2018, 14:00  – 18:00

KDE: Neobyčejná klubovna, Norská 16, Praha 10

KOLIK: VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Akce je podpořena Magistrátem hlavního města Prahy a organizací Mladí ochránci přírody, z.s. 

 


 

První rok s Neobyčejnou klubovnou!

Ahoj dobrodruzi, přátelé oddílu, zvědavci, ať jste malí, velcí, tlustí či tencí. Je to už víc než rok, co jsme otevřeli Neobyčejnou klubovnu. Jak se jí dařilo? Co v ní probíhá nebo se chystá? Kde cestovali naši přátelé a jiný odvážní dobrodruzi? To vše bude součástí oslav prvních narozenin. Toto si přeci nenecháte ujít, tak přijďte, začínáme v 10:00!

Proběhnou již tradiční přednášky cestovatelů, kde vystoupí, jak zkušení matadoři, tak i ti, co cestovat začínají. Uslyšíte o krajinách jako Indonésie, Egypt, Kambodža, Irsko… Více se dozvíte v kompletním programu, který již brzy zveřejníme na webu Neobyčejné klubovny http://poutnici.desitka.cz/nk/.

Kromě těchto tradičních přednášek vás čekají ukázky toho, co se v Neobyčejné klubovně děje. Zažijete divadelní improvizaci od Poločasu nápadu. Uvidíte, kam to dotáhli účastníci kurzu akrojógy od AkroGaMi za necelý rok, a také vás seznámíme s oddílovými aktivitami, které tento prostor umožňuje. Třeba vás některá z nich zaujme a přijdete se pak sami zapojit. 

V rámci oddílových aktivit budete mít jedinečnou možnost zapojit se a vyzkoušet si, jak se vážou uzly luští morseovka nebo poznávají stromy. V neposlední radě uslyšíte vybrané oddílové písně, které vás rádi naučíme. 

Celý program bude naprosto volný, takže přijďte, kdy se Vám to hodí nebo podle toho co Vás zajímá! Program již brzy na webu Neobyčejné klubovny http://poutnici.desitka.cz/nk/

Těšíme se na Vás.

KDY: 11. 11. 2018, 10:00 – 18:00

KDE: Neobyčejná klubovna, Norská 16, Praha 10

KOLIK: VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!

Akce je podpořena Magistrátem hlavního města Prahy a organizací Mladí ochránci přírody, z.s.