Nejbližší akce


Tábor, Shrnutí celoročky stručně, report + fotky z květnové výpravy

NÁŠ ČASOPIS | KALENDÁŘ AKCÍ | FOTOALBUM | VIDEA | VEDOUCÍ  ♥ ♥ ♥

..............................................................................................................................................................

2.  7. 7. 2017 – Husinec: „OSTROV“

Pozor, je změněn termín odjezdu a návratu, zde je aktuální !

Městečko Husinec je nám dobře známé místo. Rozprostírá se ve zvlněné krajině, kterou protéká říčka Blanice. Jezdíme na to místo již mnoho let, že se to ani spočítat nedá. Za Husincem jsou pole, ale také pastviny a koně. A nad těmito pastvinami ve vyvýšeném místě stojí malý dřevěný přístřešek a prostor pro několik stanů. To je náš cíl :)

V letošním roce se ocitneme trochu v jiném světě. Zapojíme fantazii a místo s přístřeškem se stane naším ostrovem… a dál se nechte překvapit, co se bude dít!

S SEBOU: malý batůžek na svačinu, oblečení přiměřené k počasí  - plavky i pláštěnku (nebo nepromokavou bundu), vedle triček s krátkým rukávem (stejně tak u kalhot s krátkými nohavicemi) s sebou rozhodně mějte varianty s dlouhými rukávy a nohavicemi! Dále s sebou vedle tenisek i pevné boty, hrnek, ešus, baterku, spacák, karimatku , Dovednosti/Základní oddílovou zkoušku/Stezky, více viz návod na výpravu. <<<- proklikněte a čtěte. Mimo těchto věcí také KAŽDÝ s sebou mějte PET lahev 2l nebo 1,5l na vodu. Večeři na neděli s sebou vlastní.

PROVIANT dáme včas vědět.
PARAGON chtějte při nákupu! Musí obsahovat jednotlivé položky, nestačí „potraviny“ a podobně.

CENA: 700,– Kč (při odjezdu předejte paragon a zbytek do celkové částky)

SRAZ: v neděli 2.7.2017 na autobusovém nádraží Na Knížecí v 17:20 na nástupišti číslo 5
NÁVRAT: v pátek 7.7.2017 tamtéž v 16:25, dle IDOSu výstup také na nástupišti 5 (změna 26.7.2017)

Hlaste se, prosím, nejpozději do středy 21.6.2017 !

A kdo je již nahlášen:

  • děti: Lea, Korbič, Krysař, Fífa, Markétka, Knedlík
  • vedoucí: Vlčice, Michal

.............................................................................................................................................................. 

Hlásit se můžete různými způsoby:

  • telefonem na číslo 777 334 383 (Michal) 
  • na oddílový mail oddilpoutnici@gmail.com
  • zvoláním „Já jedu!“ na oddílové schůzce, podpořeným souhlasem z domova:)
  • potrubní poštou, dálnopisem, telegrafem, telegramem, telepatií nebo holubem – nezapomeňte však, že vaše zpráva musí být doručena včas – do termínu, který je napsaný u akce :)