Borcovka

Nejbližší borcovka: 8. 5. 2018, batikování za studena + sítotisk, Neobyčejná klubovna

batika-nahled

Naučte se batikovat za studena. Bláťa povede Borcovku v Neobyčejné klubovny. Podrobnosti budou postupně přibývat, ale již teď se můžete hlásit. Kapacita je z důvodu kapacity prostoru omezena na 15 –20 lidí, a tak pořadí určuje datum nahlášení (anebo lékař).


Přihlašování na oddilpoutnici@gmail.com

Cena je 50 Kč za osobu.

!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!
Kdo si bude chtít zkusit sítotisk nebo jinak zkrášlit svůj textil, tak ať dorazí na 13 hodinu. K dispozici bude oddílový znak a naše znaky kolejí z LT 2017. Kdo bude chtít, může si na textil cokoliv napsat nebo pomalovat dle libosti barvami, které následně tepelně zafixujeme.Vše se poté může batikovat.

Samotné batikování bude probíhat od 15 hodin. Bude možnost si v průběhu 2 hodin nabatikovat maximálně 3 ks textilu. Pro začátečníky doporučujeme textil jako šátek, povlak na polštář nebo triko/tílko. Počítejte s tím, že na Borcovce proběhne pouze aplikace barev a zabalení, poté 24 hodin musí textil s barvou reagovat. Doporučujeme textil s vysokým obsahem bavlny.
!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!

Přihlášení nutné! Nahlašujte se na oddílový e-mail oddilpoutnici@gmail.comborcovka-logo-nahled
Smyslem projektu Borcovky je uskutečňovat vzdělávací akce pro širokou veřejnost. Pokud bude přiloženým znakem označena nějaká akce, nebojte se s sebou vzít rodinné příslušníky, spolužáky, kamarády či kolegy z práce. 

Na převážně jednodenních Borcovkách nebudeme hrát hry, ale něco se společně naučíme. Jednou to třeba bude stříhání videa, jindy výroba ptačích budek.

Jestli máte pocit, že umíte něco, co ostatní ne, neváhejte nám říct. Dohodneme se na pořádání vaší borcovky. Jestli máte nápad, co by se dalo zorganizovat, neváhejte nám to říct také. Najdeme správného odborníka na danou problematiku.

 

Plánované borcovky:

  • Co se to tu sakra děje?! – 13. 6. 2018
  • Úklid přírody - datum neznámé
  • Ekonomická borcovka - datum neznámé
  • Právo pro vedoucí dětských organizací - datum neznámé

Proběhlé Borcovky: