24 hodin na koloběžce

SRAZ: 17. 6. 2019 v pražské Šárce, 16:30 a později
 
KONEC: 18. 6. 2019 tamtéž (po vyhlášení výsledků), 17:00
 
JÍDLO: nenakupujeme hromadně, každý si vezměte vlastní na celou dobu akce. K dispozici bude gril, takže je možné donést si maso i zeleninu na oheň pro své hladové krky :D

S SEBOU: pokud máš a chceš na ni jezdit, tak velkou koloběžku (střídáme se o dvě, nemáš-li, nevadí, půjčíme), spacák a karimatku (budeš-li spát), oblečení do každého počasí (pokud bude pršet, tak hodně oblečení), dobrou náladu a naučený text našeho pokřiku!

CENA: 20 Kč / os.

PŘIHLÁŠENÍ:  akce je volná, přijít a odejít tedy může každý dle potřeby. Ale hlaste se, neměli bychom přesáhnout počet 20 osob v jeden okamžik ve „stáji“ a je nutné vědět počet přespávajících (aby se s vámi počítalo na místo ve stanu).

Kdo se zúčastní:

  • děti: 
  • vedoucí: Mates
  • rodiče a kamarádi: 
           

Více info o koloběžkovém závodu:

Jedná se o závod stájí. To znamená, že na trase, která se jezdí pořád dokola, je vždy pouze jeden člověk ze stáje. Po dojetí libovolného počtu okruhů předá koloběžku dalšímu ze stáje a odpočívá. Nikdo tedy nejezdí 24 hodin v kuse. Kdo nechce jezdit, nemusí a může dělat cokoliv jiného.

Ostatní jsou v depu, ve kterém máme pár plachet, karimatek, spacáků a hlavně hodně jídla. Když začne pršet, schováme se pod plachty a jsme v suchu. Během závodu posedáváme, poleháváme, pochodujeme všude okolo a bavíme se o všem možném. Občas si i něco zahrajeme. O zábavu není nouze.       

 

Hlásit se můžete různými způsoby:

 

Minulý rok 2018: 

TEXT

FOTO

VIDEO